31 Mart 2017 Cuma

PAYLAŞIM DESTEĞİNE İHTİYACIM VAR

Arkadaşlar benim adıma çok önemli bir konuda paylaşım desteğinize ihtiyacım var. Bir kısmınız artık biliyor Facebook'ta köy okullarındaki ihtiyaçlı çocuklara destek amaçlı bir sayfam var. 23 Nisanda kıyafet desteği istiyoruz çocuklara ama şöyle bir durum var ki yollanan kıyafetleri saklayıp aynı zamanda ramazan bayramında da giyiyorlar. Hal böyle olunca daha bir istekle yapıyorum bu paylaşımları. Dün yeni bir etkinlik başlattım 3 köy okulundan ihtiyaçlı 100 çocuk için ancak bu sefer diğer etkinliklere nazaran daha yavaş ilerlediğini farkettim veeeeeee her zaman olduğu gibi sizden destek istemek için yazıyorum. Sizlerden tek ricam etkinliklerin linki en azından sosyal medyadaki hesaplarınızdan paylaşmanız.
Çocukların her biri için 1 tişört, 1 çift ayakkabı bir de pantolon istiyoruz istiyoruz destekçilerden. Bizim için küçük meblağlar ama onlar adına inanılmaz büyük bir mutluluk sebebi. İlgilenen, duyarlılık gösteren ve paylaşan herkese şimdiden kocaman teşekkürlerimle :)

Etkinliğin şu anki listesinin linki. Tıklayıp ulaşabilirsiniz.

** Görsel etkinlik dahilindeki bir okula aittir.

Destek olmak isteyenler Bir Kardeş Seç ' e mesaj atarak ya da dilekce54@outlook.com adresine mail yollayarak bana ulaşabilirler.